Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Ozan Akçiçek ‘Dizzy’ teklisini video klibiyle birlikte çıkardı

İzmir sokaklarında çekilen video klibiyle birlikte gelen ‘Dizzy’, Ozan Akçiçek’in bu yılki ilk teklisi oldu

  • MIXMAG TURKEY
  • 30 Mayıs 2024
Ozan Akçiçek ‘Dizzy’ teklisini video klibiyle birlikte çıkardı

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

DJ/prodüktör Ozan Akçiçek, ‘Dizzy’ adını verdiği yeni teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu.

Funky house tarzındaki çalışma için İzmir sokaklarında çekilen klip, paylaşıldığı ilk günlerde 55.000'in üzerinde izlenme aldı.

2000 yılında İzmir'de henüz küçük yaşlarda bir radyo programcısı olarak kariyerine başlayan Akçiçek, aynı yıl içinde disko DJ'liğine de başlayarak müzik yolculuğuna ilk adımlarını attı.

Üniversite yıllarını Ege ve Akdeniz bölgesindeki çeşitli otellerde DJ'lik yaparak geçiren Akçiçek, mezun olduktan sonra İzmir'e dönerek çeşitli kulüplerde resident DJ olarak görev alırken, 2017 yılına kadar Öküz, Tren, Berduşşş ve Jade gibi popüler mekanlarda müzikseverlerle buluştu.

2017'de prodüksiyon çalışmalarına ağırlık verme kararı alan sanatçının 2019'da çıkardığı ‘Promises’ şarkısı, Yunanistan, Bulgaristan, İspanya, Hollanda ve İzlanda radyolarında çalınarak etkileyici bir başarı elde etti. Parça, Yunanistan ve Bulgaristan Shazam Top 200 listelerine girdi ve Türkiye'de Number One FM'de sıkça yer buldu. 2022'de çıkardığı ‘Why’ ise MrLoveYoutube kanalında yayınlanan videosuyla 1 milyonu aşkın izlenme aldı ve bu başarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Bir süre sonra resident DJ'lik kariyerini sonlandırdıktan sonra İstanbul, Antalya, Denizli, Balıkesir ve Afyonkarahisar gibi kentlerde performanslar sergiledi. Ayrıca İzmir'de Yüzde Yüz Restoran, Bisquitte, The Mexican Pub, Sir Winston Pub ve Mambo Beach Club gibi markaların müzik direktörlüğünü üstlendi.

Ozan Akçiçek’in gelecek projelerine de ışık tutan yeni teklisi ‘Dizzy’, sanatçının 2024’te çıkan ilk resmi müzik çalışması oldu.

‘Dizzy’ çalışmasını video klibi eşliğinde aşağıda dinleyebilirsiniz.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...