Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Remco Beekwilder yeni parçalarını ‘Blurring The Lights EP’ altında topladı

Hollandalı yetenek 30 Kasım Cumartesi gecesi Jeton Records sunumuyla Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde olacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 9 Kasım 2019
Remco Beekwilder yeni parçalarını ‘Blurring The Lights EP’ altında topladı

30 Kasım Cumartesi gecesi Jeton Records sunumuyla gerçekleşecek etkinlikte Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde Türkiye’deki müzik tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanan, geleneksel ve modern techno ekseninde her iki uçtan beslenen tarzıyla kariyerinde emin adımlarla ilerlemeyi sürdüren Hollandalı yetenek Remco Beekwilder, beş yeni parçadan oluşan ‘Blurring The Lights’ adlı kısaçalar albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu.

2013 yapımı The Archive’ ve 2014'teki ‘Fuse’ adlı çalışmalarıyla profesyonel müzik yaşamına etkili bir başlangıç yapan Beekwilder, 2017 yılında Dax J’in kurucusu olduğu Berlin merkezli plak şirketi Monnom Black’ten çıkardığı ‘LSD EP’deki başarısı sayesinde müziğini çok daha geniş kitlelere ulaştırmaya başladı.

2018 yılında kendi plak şirketi EMERALD’ı kuran sanatçı, bu sayede hem kendi müzik çalışmaları hem de yeni yeteneklerin kendilerini göstermeleri için özgür bir platform yaratmış oldu. Nightlife’ ve Public Resistance’, Beekwilder’ın geçen yıl EMERALD etiketiyle yayımlanan dikkat çekici çalışmaları arasındaydı.

Sanatçı ayrıca, ‘Blurring The Lights EP’ öncesinde Haziran ayında ‘Culture Vulture’ isimli 14 parçadan oluşan ilk uzunçalar albümünü çıkarmıştı.

30 Kasım Cumartesi gecesi gerçekleşecek etkinlikte Remco Beekwilder’a Türkiye techno sahnesini yurt içi ve yurt dışında başarıyla temsil eden ve aynı zamanda Jeton Records’ın kurucusu olan Ferhat Albayrak ile Türkiye’nin en tecrübeli DJ/prodüktörleri arasında yer alan Ugur Project eşlik ediyor olacak.

Remco Beekwilder’ın ‘Blurring The Lights’ adlı son çalışmasındaki parçaları aşağıda dinleyebilirsiniz. Sanatçıyı 30 Kasım’da Ferhat Albayrak ve Ugur Project ile birlikte Zorlu PSM %100 Studio’da dinlemek için bu sayfayı ziyaret edin.

JETON RECORDS PRES. REMCO BEEKWILDER, FERHAT ALBAYRAK, UGUR PROJECT — 30 KASIM 2019, ZORLU PSM %100 STUDIO

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...