Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Spektre 3-4 Ocak'ta Ankara ve İzmir'de

İngiltere techno sahnesinin önemli figürlerinden Spektre 3 Ocak'ta Ankara Pixel, 4 Ocak'ta ise İzmir Hangout Cure'de çalacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 31 Aralık 2019
Spektre 3-4 Ocak'ta Ankara ve İzmir'de

Paul Maddox ve Rich Wakley’in deneysel bir yan projesi olarak hayat bulan, İngiltere techno sahnesinin önde gelen figürlerinden Spektre ikilisi, Kraftek etiketiyle piyasaya çıkarmaya hazırlandıkları “Against A Dark Background” albümleri öncesinde 3 Ocak’ta Ankara Pixel’de, bir gün sonra 4 Ocak'ta ise İzmir Hangout Cure'de Türkiye'deki dinleyicileriyle buluşacak.

Adam Beyer, Carl Cox, Pleasurekraft ve Alan Fitzpatrick gibi techno'nun önde gelen isimlerinin övgüyle bahsettiği Spektre, 2018 yılında Beatport’ta listelerin başında uzunca süre oturan “Back Into Consciousness” parçası ile beraber büyük bir çıkışa imza atarak Fabric’ten Burning Man’e kadar dünyanın birçok ikonik noktasına performanslarını taşımayı başardı. Adam Beyer’in Drumcode, Pleasurekaft’ın Kraftek ve Pig&Dan'in Elevate plak şirketi başta olmak üzere önde gelen yapım şirketlerinden çıkardıkları kısaçalar ve teklilerle aylık yarım milyon dinlenme sayılarına ulaşan ikili, 2010'da ilk stüdyo albümleri "Casting Shadows Without Light"ı, üç yıl sonra da "Cyclic Operations" adlı ikinci albümlerini müzikseverlerle buluşturdu.

2019 yılını üretimsel anlamda dolu dolu geçiren Spektre, "Gates of Dawn", "Thinking About You", "Shadowline" ve "Boxed Off" çalışmalarıyla beğeni topladı.

Spektre, Future Forward Media bünyesindeki Astra Events sunumuyla 3-4 Ocak 2020 tarihlerinde Ankara ve İzmir'de çalacak. İkiliyi Ankara Pixel ve İzmir Hangout Cure'de dinlemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

SPEKTRE - ANKARA PIXEL | 3 OCAK 2020 SPEKTRE - İZMİR HANGOUT CURE | 4 OCAK 2020

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...