Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
Galeriler

30 fotoğrafta RBMF19 x King özel etkinliği

Red Bull Music Festival Istanbul'un programına sürpriz şekilde eklenen parti 9 Ekim'de Akaretler'de gerçekleşti

  • MIXMAG TURKEY | FOTOĞRAF: SİNAN ARUSER
  • 14 Ekim 2019

Red Bull ile King organizasyonu ve Mixmag Türkiye'nin katkılarıyla 9 Ekim akşamı Akaretler Red Bull House of Music'te gerçekleşen ve özel misafirlerini konuk eden etkinlik, 9 Ekim'de Türkiye'nin yükselen elektronik müzik sanatçılarını Red Bull Music Festival Istanbul'un atmosferi ile buluşturdu.

Haziran'da müzikseverlerle buluşturduğu 'I Am Who I Am' teklisiyle Mixmag'de Oceanvs Orientalis'ten sonra dünya prömiyeri yapılan ikinci yerli sanatçı olan KRCL ve son çalışması 'We The Ones' ile dikkatleri üzerine toplayan, Doğu'nun hikaye anlatıcılığı ile Batı'nın prodüksiyon stillerini etkili şekilde harmanladığı müziğiyle Türkiye'nin yetenekli DJ/prodüktörlerinden Karakter, b2b setleriyle özel etkinliğin açılışını yaptı.

Özellikle Magic Break performanslarıyla dikkat çeken ve kariyerini inşa etme yolunda emin adımlarla ilerleyen Ege Sağlam, açılışı yapan ikiliden sahneyi devralırken, Richie Hawtin'in yeni görsel-işitsel miks albümünde "Kuvoka, Richie Hawtin - Kargi Kontinued (Live)" isimli yapım ile yer alma başarısı gösteren, Türkiye'nin yükselen DJ/prodüktörlerinden Kuvoka, Red Bull House of Music'teki sıcak ortamda tempoyu artıran isim oldu.

Özel gecenin kapanışını ise Purple Phase ve Maria ikilisinden oluşan, yer aldıkları çeşitli kulüp ve festival etkinlikleriyle Türkiye'nin gelişen elektronik müzik kültürüne yeni projeleriyle katkı sunmaya başlayan MWM gerçekleştirdi.

Red Bull ile King organizasyonu ve Mixmag Türkiye'nin katkılarıyla 9 Ekim Çarşamba günü düzenlenen etkinlikten özel kareleri aşağıda görebilirsiniz.

'#Frekans' çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...