Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

İstanbul’un en büyük Cadılar Bayramı partisi TechnoWeen 31 Ekim'de Volkswagen Arena'da

Lilly Palmer, Mark Reeve, Sasha Carassi, Thomas Schumacher, Sezer Uysal ve Suit&Panda’nın sahne alacağı etkinliğin erken dönem avantajlı biletleri satışa çıktı

  • MIXMAG TURKEY
  • 8 Ağustos 2020

Volkswagen Arena, 31 Ekim Cumartesi gecesi Halloween ruhunun techno ile bütünleştiği özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Marginal Events sunumuyla gerekleşecek "TechnoWeen" adlı etkinlikte Lilly Palmer, Mark Reeve, Sasha Carassi, Thomas Schumacher, Sezer Uysal ve Suit&Panda sahnede olacak.

Sanatçı listesinde özellikle techno’nun kült plak şirketlerinden Drumcode bünyesindeki DJ/prodüktörlerin dikkat çektiği "Dark Halloween" konseptine sahip etkinlik, Cadılar Bayramı gecesi saat 22:00’da kapılarını açacak ve sabahın ilk ışıklarına kadar soluksuz devam edecek.

Güçlü ve tahrik edici deep tech tarzını enerjik ve melankolik prodüksiyonlarına yansıtan, Türkiye’de de hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip olan Lilly Palmer, Berlin merkezli Electric Ballroom plak şirketinin kurucusu olan ve techno’nun insanları sürekli kendilerini aşmaya ve yenilemeye iten yönüne tutkuyla bağlı olan Thomas Schumacher, özellikle Drumcode ve Diynamic Music’teki yapımlarıyla ismini duyuran, İstanbul’daki müzikseverlerle ilk kez bir araya gelmeye hazırlanan İtalyan DJ/prodüktör Sasha Carassi ve Drumcode, Cocoon ve Intec gibi plak şirketlerinden çıkan çalışmalarıyla öne çıkan, ayrıca kurucusu olduğu SubVision plak şirketiyle underground sahnedeki yeteneklere destek olan Mark Reeve, TechnoWeen gecesinin öne çıkan isimleri arasında yer alıyor.

Volkswagen Arena’daki gecede bu isimlere Türkiye sahnesinin sevilen isimleri Sezer Uysal ve Suit&Panda eşlik ediyor olacak.

Erken dönem avantajlı biletleri satışa çıkan etkinlik için VIP bilet alan müzikseverler, sabah 06:00 - 10:00 saatleri arasında backstage lounge’da gerçekleşecek after partiye katılma ayrıcalığı elde edecek. Farklı sahne şovlarının ve geceye özel görsel efektlerin damga vuracağı etkinliğe katılanlar, gecede düzenlenecek olan kostüm yarışmasıyla after partiye VIP bilet ve para ödülü gibi çeşitli hediyeleri kazanma fırsatı yakalayacak.

Marginal Events tarafından Türkiye'de ilk kez düzenlenecek olan TechnoWeen gecesinin sınırlı sayıya sahip erken dönem biletlerini bu bağlantı aracılığıyla satın alabilirsiniz.

MARGINAL EVENTS PRESENTS TECHNOWEEN - VOLKSWAGEN ARENA, 31 EKİM 2020
Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...