Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
MÜZİK

RMA, Victor Porfidio’nun ’To My Heart’ parçasını remiksledi

2Dutch etiketiyle yayımlanan remiks şimdi tüm dijital platformlarda

  • MIXMAG TURKEY
  • 11 Eylül 2020

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

DJ/prodüktör RMA, Victor Porfidio’nun bu yıl çıkardığı “To My Heart” teklisini remiksledi.

Aslen Amerikalı şarkıcı Taylor Dayne’in 1987 yılına ait şarkısı “Tell It To My Heart” şarkısının bir cover çalışması olan orijinal tekli, çalışmalarını Miami’de sürdüren Victor Porfidio’nun dokunuşuyla ritmik bir yaz parçasına dönüşmüştü.

RMA ise kullandığı güçlü bass sesleri, derin beat vuruşları ve kendine has çeşitlilikteki prodüksiyon becerileriyle “To My Heart”ın enerjisini farklı bir boyuta taşıdı.

Hollanda’nın önde gelen plak şirketlerinden biri olan 2Dutch aracılığıyla yayımlanan remiks, RMA’den beklenenleri fazlasıyla karşılıyor. Sanatçı bu sayede 2Dutch plak şirketiyle dördüncü kez resmi olarak bir araya gelmiş oldu.

Victor Porfidio bu yıl ayrıca “Karma” teklisiyle de dikkat çekerken, RMA stüdyosunda yoğun bir çalışma süreci geçirerek sırasıyla “Rock This Town”, “Burn”, “Feeling Strange”, “Hands Up High” ve son olarak “All of My Love” isimli çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu.

Müzik kariyerine 16 yaşındayken başlayan RMA, bir dönem DJ Rapmaster A olarak tanınıyordu. Sanatçı ayrıca Solution Deejays oluşumunun bir parçası olarak özellikle hip-hop ve house stillerinde çeşitli partybreak, miks ve remiks çalışmalarının içinde yer aldı.

2014 yılında adeta yeniden doğan RMA, EDM prodüksiyonlarıyla Beatport ve Apple Music’te pek çok listeye girme başarısı gösterdi. Fatman Scoop gibi isimlerle ortak projelerde yer alma şansı da elde eden RMA, 2Dutch’ın yanı sıra Axtone, NoFace ve Sirup gibi önemli plak şirketleriyle birlikte çalıştı.

Bu süreçte yukarıya doğru tırmanan ivmenin bir sonucu olarak, RMA’in Sini ile birlikte 2018 yılında çıkardığı parçası “Chinese Gambler”, başta Lost Kings gibi sanatçılar tarafından Ushuaïa Ibiza’nın da aralarında olduğu pek çok popüler noktada çalındı. RMA’in Fatman Scoop ile ortak çalışması “Lick U”, geçtiğimiz yıl Sony Music’in “Club Sounds Vol. 88” derlemesine girme başarısı elde etti.

RMA’in yepyeni çalışması olan “To My Heart” remiksini aşağıda dinleyebilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

[Fotoğraf: Hyp Yerlikaya]

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...