Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Ashley Walters: Top Boy dizisinin geri dönüşünde Drake'in payı çok büyük

Netflix dizisi sonbaharda üçüncü sezonuyla geri dönüyor

  • ONUR ATEŞ
  • 2 Ağustos 2019
Ashley Walters: Top Boy dizisinin geri dönüşünde Drake'in payı çok büyük

Nisan ayının başında Londra O2 Arena'daki performansında Netflix'in popüler dizisi 'Top Boy'un yeni sezon fragmanını tüm dünyaya tanıtan Drake'in, dizinin geri dönüşündeki payına ilişkin detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Çekimleri Londra'da yapılan, yeni sezonda toplam 10 bölümden oluşacak diziye iki rap sanatçısı Little Simz ve Dave dahil Lisa Dwan, Jasmine Jobson, Kadeem Ramsay, Saffron Hocking, Kola Bokinni ve Hope Ikpoku gibi oyuncular dahil oluyor.

Ashley Walters (Asher D), Kane Robinson (Kano) ve Ashley Thomas (Bashy) de sırasıyla Dushane, Sully ve Jermaine rolleriyle yeniden izleyicilerin karşısında olacak ünlü simalardan.

Fransız bir içecek markasının tanıtım videosunda dizinin geri dönüşüyle ilgili açıklamalarda bulunan Ashley Walters, Drake'in bu konuda üstlendiği role dair bazı detayları paylaştı. Drake'in kendisine ulaşıp, "Muhteşem bir dizi bu, ne zaman geri dönecek" şeklinde sorduğu soruya karşılık, "Böyle bir şey olmayacak" yanıtı verdiğini söyleyen Walters, sanatçının bu durumu kabullenmekte zorlandığını o zamandan hissettirdiğini aktardı.

"İki yıl sonra Netflix anlaşmasıyla karşımıza çıktı ve 'Haydi çalışmalara başlayın' dedi" ifadelerini kullanan Walters, Drake'in dizinin haklarını satın alma hikayesinin bu şekilde geliştiğini ve sonrasında sanatçının Charles Steel, Alasdair Flind, Ronan Bennett ve Yann Demange ile birlikte dizinin baş yapımcılarından biri olduğunu söyledi.

Walters, "Diziye resmen yeniden hayat verdi, Drake'in ismi diziyle ilgili her konuda daha çok geçmeli" diyerek sözlerine devam etti.

Drake'in 'Top Boy'a olan ilgisi, dizinin 2012'de BAFTA'da "en iyi kısa-dizi" ödülü almasına kadar dayanıyor.

Drake'in Nisan ayındaki konseri sırasında fragmanı tanıtma görüntüleri ile Ashley Walters'ın açıklamalarını aşağıda izleyebilirsiniz.

Spotify '#Turkuaz' çalma listemizi takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...