Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
TEKNOLOJİ

Hercules yeni taşınabilir ve ekonomik DJ kontrol ünitesi modelini tanıttı

DJControl Mix akıllı telefonlarla birlikte kullanılıyor

  • MIXMAG TURKEY
  • 20 Kasım 2021
Hercules yeni taşınabilir ve ekonomik DJ kontrol ünitesi modelini tanıttı

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Hercules, akıllı telefonlar için tasarlanan kolay taşınabilir, ergonomik ve düşük maliyetli DJ kontrol ünitesi modeli DJControl Mix’i tanıttı.

Algoriddim firmasının iOS ve Android için hazırladığı djay uygulamasıyla entegre biçimde çalışabilen DJControl Mix, USB bağlantısı ya da kendi içindeki şarj edilebilir pillerle çalışıyor. İki küçük jog tekerleği, bir crossfader kontrolü, her kanal için iki ses kontrol tuşu, Hot Cue ve sample kullanımı için dört performans pad’i ve parça geçişlerinde işinize yarayacak diğer temel kontrol tuşlarıyla birlikte gelen ürün, Bluetooth ile kablosuz bağlantı özelliğine sahip.

Set üzerinde çalışırken kulaklık kullanmak isteyenler için sinyal ayırıcı bir kablo da DJControl Mix kutusunun içinde yer alıyor. Çalınmak istenen müziklere ise hem bağlanılan akıllı telefonun hafızasından hem de djay uygulamasının desteklediği SoundCloud Go, Beatport LINK ve TIDAL gibi uygulamalar üzerinden erişilebiliyor olacak. DJControl Mix’i kullanırken neler yaptığınızı telefon ekranında daha rahat görmeniz için telefon altığı detayı bile düşünülmüş.

DJControl Mix, 28 Ocak 2022’de 99 avro satış bedeliyle sipariş edilebilecek. Ürünün tanıtım videosunu aşağıda izleyebilir, detaylı bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Komutan Logar'ın hologram dans makinesi için birebir parçalardan oluşan çalma listemizi dinleyin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...