Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

EXIT'in bıraktığı yerden: No Sleep Festival

EXIT Festival organizatörleri 8-9 Kasım'da Belgrad'ı devralmaya hazırlanıyor

  • Furkan Kılıçaslan
  • 19 Eylül 2019
EXIT'in bıraktığı yerden: No Sleep Festival

No Sleep Festival, 8-9 Kasım'da Belgrad Limanı'ndaki devasa hangarına geri dönmeye hazırlanıyor. Londra'nın ünlü kulübü Fabric'in de katkılarıyla oluşan son program ile beraber Amelie Lens, BICEP, Mind Against gibi isimlere Terry Francis, Anna Wall ve Anastasia Kristensen de katılacak.

Geçtiğimiz yılki etkinliğe de katkı sunan, dünyanın önde gelen kulüplerinden biri ve Londra'nın gece hayatının sembolü olan Fabric London, 20. yılını Belgrad'da Belfast doğumlu ikili BICEP önderliğinde kutlayacak. Mind Against ise önümüzdeki bahar sezonunda piyasaya sürülecek eserlerinden oluşan yepyeni bir set ile No Sleep Festival'da performans sergileyecek.

Bu isimlerin yanı sıra techno'nun umut verici isimlerinden biri olarak gösterilen, 21 Aralık'ta Zorlu %100 Studio'da müzikseverlerle buluşacak olan Danimarkalı Anastasia Kristensen de 2018'deki EXIT performansı sonrası dinamik ve yüksek enerjili setiyle Belgrad'a dönecek.

Ana Hangar'da, Fabric partisinden önceki gece Belçikalı süperstar Amelie Lens ve Berghain'ın resident sanatçısı Kobosil sahne alacak. Bu isimlere Farrago ve Joyhauser'da eşlik edecek.

Geçtiğimiz yıl 25.000'den fazla katılımcıyla gerçekleşen festival şehrin farklı noktalarındaki partilerle de 48 saat boyunca devam etmiş ve Sırbistan'ın başkentine ekonomik olarak büyük katkıda bulunmuştu.

Biletler ve daha fazla bilgiyi nosleepfestival.com adresinde bulabilirsiniz.

Spotify '#Frekans' çalma listemizi takip edin.

Haber yazarı Furkan Kılıçaslan'ı takip edin

Yükleniyor...
Yükleniyor...