Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Regal'in ilk albümünün ikinci remiks paketi 26 Kasım’da çıkıyor

Sanatçı remiks paketinin çıktığı gün İzmir’de sahne alacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 21 Kasım 2021
Regal'in ilk albümünün ikinci remiks paketi 26 Kasım’da çıkıyor

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Çalışmalarını Madrid’de sürdüren DJ/prodüktör Regal (Gabriel Cassina), temmuz ayında dinleyicileriyle buluşturduğu “Remember Why You Started” isimli ilk albüm çalışması için hazırlanan ikinci remiks paketini yayımlamaya hazırlanıyor.

Albüm parçalarının ilk remiks paketi; Slam, PTU ve Boston 168’in sırasıyla “She Dances Alone”, “Dealing With My Pain” ve “Fearful Nights” parçalarına yaptıkları remikslerle geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkmıştı. İkinci remiks serisinde ise karşımıza JKS, Ellen Allien, Clouds ve Lady Starlight çıkıyor. “RWYS Remixes Pt. 02” için belirlenen parçalar ise bu kez “Run”, “Dungeon Master”, “Requiem For A Friend” ve “Burning Old Idols” oldu.

Techno’nun ana akım müzik olması gerektiğine yönelik söylemleriyle tanınan ve iyi bir DJ seti, dinleyicilerin sıkılacak vakit bulamadığı bir çeşit rollercoaster yolculuğu olarak tanımlayan Regal, “RWYS Remixes Pt. 02”nin çıktığı gün İzmir Hangout Cure’de sahne alacak. Etkinlikte ayrıca Gräfin ve Tog da kabin başına geçecek.

Regal’in ilk albüm çalışmasındaki parçaların yeni remikslerinden kesitleri aşağıda dinleyebilir, 26 Kasım Cuma günkü etkinliğin biletlerine bu bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...