Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

‘Regular Music For Irregular People’ derlemesinin 9'uncu kürasyonu çıktı

Atesh K., 1=1, Zech, Bill Dalton, URAS ve Metaforesk, derlemeye parçalarıyla katkı sunan prodüktörler oldu

  • MIXMAG TURKEY
  • 9 Mayıs 2022
‘Regular Music For Irregular People’ derlemesinin 9'uncu kürasyonu çıktı

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Atesh K.'nın (haber görselindeki) kurucularından biri olduğu Lefkoşa merkezli plak şirketi Regular Beats Records, derleme albüm serisi “Regular Music For Irregular People”ın dokuzuncu kürasyonunu yayımladı.

İlk olarak 2013 yılında müzikseverlerle paylaşılmaya başlanan serinin yepyeni derlemesinde, Atesh K. “Human Factor”, 1=1 “Sexting Is Cliche But Sometimes It’s Also An Important Need”, Zech “Grey Falcon”, Bill Dalton “Abyss Hall”, URAS “Redemption”, Metaforesk ise “Zone G” adlı çalışmalarıyla karşımıza çıkıyor.

Peak time techno'dan karanlık endüstriyel seslere, ana akım yaklaşımlardan hard techno ve minimal tech house'a kadar geniş spektrumdaki dinleyici kitlesine hitap eden derlemeye katkı sunan prodüktörler, Kıbrıslı ve bir şekilde yolları Kıbrısla kesişmiş farklı coğrafyalardan isimlerden oluşuyor.

“Regular Music For Irregular People, Vol. 9”, Regular Beats Records'ın bu yıl çıkardığı ikinci kataloğu. Plak şirketi geçtiğimiz aylarda, bu derlemeye katkı sağlayan Zech'in “Droid” adını verdiği kısaçlarını yayımlamış, projeye ismini veren parçaya Atesh K. da bir remiksle katkıda bulunmuştu.

Serideki yepyeni kürasyonu aşağıda dinleyebilirsiniz.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...