Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Vietnam'ın 11 günlük festivali Epizode Festival sahne listesini genişletiyor

Carl Craig, Moodyman, Nastia, Jamie Jones, Ben UFO, Christian Löffler ve daha fazlası açıklanan isimler arasında

  • ONUR ATEŞ
  • 12 Eylül 2019
Vietnam'ın 11 günlük festivali Epizode Festival sahne listesini genişletiyor

Vietnam'ın Phu Quoc Adası'nda 27 Aralık 2019 - 7 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlenecek dördüncü organizasyonuyla müzik tutkunlarını heyecanlandıran Epizode Müzik ve Sanat Festivali, önceden duyurusunu yaptığı ilk etap sanatçıların ardından sahne kadrosunu genişletti. Eşsiz manzaralı gün batımı, mavi-yeşil renkli tropikal denizi ve beyaz kumlu plajlarıyla ünlü ada, her yıl Aralık ayında house, minimal ve techno'nun en seçkin DJ'lerini bir araya getiriyor.

Uluslararası dans müziği çevresinin önde gelen figürlerine ev sahipliği yapmasıyla küresel anlamda bilinirliği ve popülaritesi artan festival, Doğu ve Batı arasında bir köprü inşa ediyor. Bu yılki organizasyon, çeşitli sanat enstalasyonları, yaratıcı sahne tasarımları ve en üst düzey ses sistemleriyle çıtayı daha da yukarıya taşımayı amaçlıyor.

Bir süre önce ilk etap sanatçılar olarak Ricardo Villalobos, Apollonia, Craig Richards, DOTT, Lehar, Loco Dice, Mashokov, Nicolas Lutz, Ouissam, Sofia Rodina, Sunju Hargun, wAFF ve William Djoko'yu duyuran organizasyon yönetimi, Behrouz, Ben UFO, Carl Craig, Christian Löffler, Egyptian Lover, Jamie Jones, Kiasmos, Luciano, Moodymann, Nastia, Petre Inspirescu, Raresh, Red Axes, Rhadoo, Richy Ahmed, Satori ve Sonja Moonear gibi uluslararası sanatçılarla kadrosunu genişletti. Festival sanatçıları arasında ayrıca Vietnamlı yerel DJ'ler de bulunuyor.

70'ten fazla ismin katılacağı Epizode 2019, geniş yelpazeden sanatçıları bünyesinde barındıran eklektik ve çoğulcu sahne listesi ile bölgesinde fark yaratıyor. Yukarıdaki isimlere yenilerinin eklenmesi, ayrıca çeşitli plak şirketlerinin tanıtım sahneleri ve sıra dışı parti konseptleri ile festival programının çok geçmeden daha da genişlemesi bekleniyor.

Ziyaretçilerin takip etmek istedikleri gün sayısına göre değişiklik gösteren festival biletlerine ulaşmak ve festival hakkında detaylı bilgi almak için burayı tıklayın.

Spotify '#Frekans' çalma listemizi takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...