Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

YOZÉ'nin bu yılki yeni çalışmalarını dinlediniz mi?

2024’e Drumcode’dan çıkan remiksi ile başlayan İstanbullu prodüktör, son olarak solo parçası ‘Energy’ ile Mainground Music derlemesinde yer aldı

  • MIXMAG TURKEY
  • 1 Haziran 2024
YOZÉ'nin bu yılki yeni çalışmalarını dinlediniz mi?

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Çalışmalarını İstanbul’da sürdüren DJ/prodüktör YOZÉ, bu yıl birbiri ardına gelen iki etkileyici müzik projesi ile techno tutkunlarının beğenisini kazandı.

İlk olarak Mha Iri’nin ‘Bell’ parçasına yaptığı remiks ile Drumcode’un 12 parçalık ‘Drumcode Presents: Elevate, Vol. II’ derlemesinin parlayan yapımlarından birine imza atan YOZÉ, ardından Mainground Music’in 4 parçalık mini derlemesi ‘Stepping Stones, Vol. 3’de solo çalışması ‘Energy’ ile yer alma başarısı gösterdi.

2022 sonlarında techno sahnesine adım atarak bir yıldan kısa bir sürede Set About, Animarum, Airborne Black, Pure Black, Stadpalava Records, Dark ID ve Set Freaks gibi prestijli etiketlerle parçalarını yayımlamaya başlayan sanatçı, bilinirliğini artıran Drumcode’daki projesi öncesi ‘Burning Souls’, ‘We Want Some Techno’, ‘Acidholic’ ve ‘Discovery’ gibi alkış toplayan işlere imzasını atmıştı.

Yurt içindeki performanslarının yanı sıra geçtiğimiz yıl Almanya, Finlandiya, Vietnam ve İsveç'te performans sergileme fırsatı yakalayan YOZÉ'nin bu sezonki belli olan şovları arasında Finlandiya, Almanya, İsveç ve İspanya gibi lokasyonlar bulunuyor.

YOZÉ'nin geçtiğimiz haftalarda çıkan yeni müzik çalışmalarını aşağıda dinleyebilirsiniz.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...