Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Amsterdam’da ‘sosyal mesafe’ kurallarına uygun festival düzenlenecek

Festivalin programı müzik, sanat ve gastronomik işçiliği bir arada sunacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 28 Mayıs 2020

ANOTR’ın kurucusu olduğu sanat kolektifi No Art, 20 Haziran’da Amsterdam’da ‘sosyal mesafeli’ bir festival düzenleyecek. A’DAM Toren kulesinde ve Sir Adam Hotel’de düzenlenecek festival müzik, sanat ve gastronomik lezzetlerin en iyi şekilde sunulduğu “fine dining” deneyimini bir arada sunuyor olacak.

24 saat sürecek festivalin katılımcılarına konaklama imkanı da sunulacak. Müzikseverler festival boyunca Ulusal Halk Sağlığı ve Çevre Enstitütüsü’nce hazırlanan sosyal mesafe yönergelerini takip ediyor olacak.

Programında canlı müzik, DJ performansları, katılımcı sanat etkinlikleri ve üç saatlik akşam yemeği bulunan festivalin katılımcıları en fazla 30 kişilik gruplar halinde festival mekanlarını dolaşabilecek. Otel odaları ise en fazla 4 kişi kapasiteli olacak.

Profesyonel ses sistemi ve akıllı TV ile donatılmış odalarda konaklayacak müzikseverler, yapılan her yayına Zoom aracılığıyla eşzamanlı olarak sanal ortamda katılabilecek.

Festivalin son bölümünde misafirlerin odalarından ayrılmalarına izin verilmeyeceği aktarılırken, bu süre zarfında mobil bar her odayı ziyaret ederek yiyecek-içecek servisine devam edecek.

Bilet için ön başvurular noarthotel.com adresi üzerinden alınacak ve bilet sahipleri yapılacak çekilişle belirlenecek. Elde edilen gelirin bir kısmı Hollanda Kızılhaçı’na bağışlanacak.

Daha fazla bilgiyi festivalin Facebook sayfasından edinebilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...