Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

BigCityBeats Almanya’da ‘arabalı festival’ düzenleyecek

World Club Dome Las Vegas’ın 2020 edisyonu çeşitli sanal şovlarla ve ‘arabalı festival’ etkinliğiyle 5-7 Haziran tarihleri arasında Mannheim ve Frankfurt'ta gerçekleşecek

  • MIXMAG TURKEY
  • 3 Haziran 2020

Almanya’nın Mannheim kentindeki Maimarkthallen kulübünün otoparkı ve Frankfurt Stadyum Havuzu, 5-7 Haziran tarihleri arasında BigCityBeats World Club Dome (WCD) festivaline ev sahipliği yapacak.

Las Vegas temalı festival normalde aynı tarihlerde Frankfurt’taki 51.500 kişi kapasiteli Commerzbank Arena’da gerçekleşecekti. Ancak devam eden koronavirüs krizi nedeniyle organizatör firma BigCityBeats başka bir çözüm buldu.

Sanal festivalin “BigCityBeats World Club Dome Vol. 32” derleme albümünün kutlamasının da yapılacağı 5 Haziran’daki açılış programı, www.worldclubdome.com adresinden Türkiye saatiyle 19:00’dan itibaren, www.you-fm.de sayfasından ise yine Türkiye saatiyle 21:00’dan itibaren canlı yayınlanacak.

Festivalin ikinci günü, Maimarkthallen kulübünün otoparkı 600 araç içindeki 1000 müzikseveri ağırlayacak. Organizatörler tarafından “Almanya’nın en büyük arabalı festivali” olarak nitelendirilen festivalde Gestšrt aber GeiL ve Le Shuuk sahnede canlı olarak yer alırken, sanatçı listesindeki diğer DJ’ler yayına uzaktan katılıp dev ekran üzerinden performans sergiliyor olacak.

Kapanış günü 7 Haziran’da ise Frankfurt Stadyum Havuzu’nda “WCD Pool Sessions” etkinliği çeşitli DJ setleri eşliğinde müzikseverlerle buluşuyor olacak.

Armin van Buuren, Afrojack, David Guetta, Dimitri Vegas & like Mike, Robin Schulz, Steve Aoki ve Timmy Trumpet gibi birçok sanatçının performans sergileyeceği sanal festivalin arabayla katılım gösterilecek 6 Haziran programına buradan ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Mannheim, Frankfurt ve dünyanın diğer birçok noktasındaki DJ'lerin evlerinden/stüdyolarından katkı sunacağı festivalle ilgili detaylı bilgi için worldclubdome.com adresini ziyaret edin.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...