Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Yükselen yıldız Black Circle Limits Off Open Studio Göbeklitepe’de

Mixmag Türkiye'ye özel açıklamalarda bulunan Black Circle'ın Open Studio Göbeklitepe performansını izleyin

  • LIMITS OFF İŞ BİRLİĞİYLE
  • 28 Mart 2021

Göbeklitepe, insanlığın muhtemelen ilk kez tarım yapmaya başladığı, ilk defa yerleşik hayata geçtiği, mağara duvarlarına resim çizmek yerine sistematik sanat yapmaya ve kültürel birikim oluşturmaya başladığı, başka bir deyişle "ilk uygarlığın" kurulduğu yer.

Göbeklitepe bu gizemli enerjisiyle Limits Off Open Studio’nun ikinci noktası olmayı başarmış. Daha önce Nemrut Dağı'nda Damian Lazarus ile başlayan Limits Off Open Studio bu sefer Göbeklitepe’de İtalyan techno kraliçesi Deborah De Luca ile başladı. Ardından Mahmut Orhan kendine özgü tarzı ile büyülü bir performans sergiledi, sıra bu sefer dikkatleri üzerine çekmeye başlayan Black Circle’a geldi.

Zürih doğumlu Black Circle, müzisyen bir ailenin çocuğu. Bu yüzden müzik ile genç yaşta tanışan Black Circle, Sabb’ın RADIANT plak şirketine 2019 yılında katılmasıyla birlikte başarıya emin adımlarla tırmanmaya başladı. O sene çıkardığı “Foolish” parçası Black Coffee, Nic Fanciulli, Super Flu ve OXIA gibi isimlerin dikkatini çekip resmen 2019 yazının parçası oldu. Circoloco’nun resident DJ'lerinden Matthias Tanzmann ile parçası ya da Eli & Fur remiksi gibi birçok prodüksiyonla Beatport listelerinde en üst noktalarda bulunan Black Circle’ın eski NBA yıldızı Rony Seikaly ile birlikte ortak yaptığı dikkat çekici bir parçası da var. Sasha ve Black Coffee gibi tech house ustalarının favorisi olan Black Circle başarının basamaklarını hızla tırmanıp dikkatleri üzerine çeken isimlerden.

Göbeklitepe gibi mistik bir lokasyonda tech house’un yükselen yıldızı Black Circle, Limits Off Open Studio Göbeklitepe izleyicilerine özel bir performans hazırladı.

Yönetmenliğini Volkan Cagalı, görüntü yönetmenliğini Yusuf Akyüz’un, ışık ve aydınlatma tasarımının Sadık Avcı’nın ve yaratıcı fikir, planlama ve operasyonunu SO Event’in yaptığı proje yine yapılmayanı başarmış bir proje olarak tarihe geçmeye hazır.

Black Circle'ın Open Studio Göbeklitepe’ye özel performansını aşağıda izleyebilirsiniz.

Black Circle'ın Open Studio Göbeklitepe performansını izledikten sonra, sanatçının diskografisinde müzikal yolculuğa çıkmak için Spotify profilini mutlaka inceleyin!

Limits Off'u takip edin: Instagram | YouTube

İçeriğin yazarı Deniz Agah'ı takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...