Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Mixmag The Lab etkinlik serisinin 10’uncu yılını 20 DJ’in b2b şovuyla kutladı

26 Mart’taki yayında SHERELLE, Kerri Chandler, Charlotte De Witte, Jamie Jones ve daha fazlası ekranlara konuk oldu

  • COORS İŞ BİRLİĞİYLE
  • 27 Mart 2021

Favori DJ’lerinizi b2b çalarken görmek her zaman güzel bir görüntü oluşturmuştur. Şova yön veren iki DJ’in beklenmedik parça seçimleriyle setin, dolayısıyla dans pistindeki heyecanın nereye varacağını tahmin edemezsiniz.

Mixmag, 26 Mart’ta tarihinin en geniş kapsamlı b2b partisiyle haftalık ofis buluşması The Lab’in 10’uncu yılını kutladı. Yayında Jamie Jones, Charlotte De Witte, Fatboy Slim, Seth Troxler, Carl Cox, Nastia, SHERELLE ve house müziğin ikon isimleri Kerri Chandler, Danny Tenaglia ile David Morales’in de aralarında olduğu toplam 20 DJ yer aldı.

Sef Kombo, Kitty Amor, Jeremy Underground, Jaguar, Syreeta, Hot Since 82, Nicole Moudaber ve Pete Tong da etkinliğe renk katan diğer sanatçılar arasındaydı.

Coors iş birliğiyle hayata geçen ve 5 saatten fazla süren “The Lab: 10. Yıl Partisi”nde her bir DJ; Melbourne, Londra, Johannesburg ve New York gibi dünyanın farklı noktalarından şovun bir parçası olarak 3’er parça çaldı.

Tekdüze performanslarla karşılaşmak gibi bir beklentiniz olmasın, pek çok sürprize açık “The Lab: 10. Yıl Partisi”, The Lab’in 10 yılını olabilecek en geniş yelpazede bir müzikaliteyle ekranlarınıza taşıdı.

26 Mart’ta Türkiye saatiyle 20:00’da başlayan yayını aşağıda izleyebilirsiniz.

‘Dünyanın Ritmi: Londra’ çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...