Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

RMA yeni tekli çıkardı: ‘Close Your Eyes’

Çalışma, Avustralya merkezli plak şirketi Teamwrk Records’daki ikinci RMA teklisi olarak kayıtlara geçti

  • MIXMAG TURKEY
  • 6 Aralık 2021

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

DJ/prodüktör RMA, Avustralya merkezli plak şirketi Teamwrk Records’dan yeni bir tekli çıkardı.

“Close Your Eyes” isimli çalışma, RMA’in Teamwrk Records’dan yayımladığı ikinci teklisi oldu. Sanatçı bu plak şirketinden eylül ayında “Yanitcha” adlı çalışmasını dinleyicileriyle buluşturmuştu.

Müzik kariyerine 16 yaşındayken başlayan sanatçı, bir dönem DJ Rapmaster A olarak tanınıyordu. Sanatçı ayrıca Solution Deejays oluşumunun bir parçası olarak özellikle hip-hop ve house stillerinde çeşitli partybreak, miks ve remiks çalışmalarının içinde yer aldı.

2014 yılında adeta yeniden doğan başarılı isim, EDM prodüksiyonlarıyla Beatport ve Apple Music’te pek çok listeye girme başarısı gösterdi. Fatman Scoop gibi isimlerle ortak projelerde yer alma şansı da elde eden RMA, Teamwrk Records’ın yanı sıra 2Dutch, CONTROVERSIA, Axtone, NoFace ve Sirup gibi önemli plak şirketleriyle birlikte çalışma fırsatı elde etti.

Avustralyalı DJ/prodüktör Will Sparks’ın kurucusu olduğu müzik şirketi grubu CLUBWRK Deep bünyesinde yer alan Teamwrk, dans müziğinin bütün türlerine açık olan kataloglarıyla tanınıyor ve birlikte çalıştığı sanatçıların yapımlarında herhangi bir tür sınırlaması gözetmiyor. Plak şirketinin en popüler yapımlarından biri, Avustralyalı sanatçı Masked Wolf’un 2019’da çıkan “Astronaut in the Ocean” parçası olmuş ve dünya genelinde çarpıcı bir popülerlik kazanmıştı.

Üretken bir 2021 yılını geride bırakmaya hazırlanan RMA, son dönemde “Eight” ve “Feeling Right” adını verdiği çalışmalarıyla da dikkat topladı. Sanatçı bu yıl ayrıca Murat Salman, Rednod ve Ezgi Kosa iş birliğiye hazırlanan “Give It To Me” parçasını remikslemiş ve çalışmaya RMA'in getirdiği yorum Spinnin’ Records bünyesindeki plak şirketi CONTROVERSIA’dan çıkmıştı.

RMA’in prodüksiyonlarında duymaya alışık olduğumuz enerjik ses kompozisyonları, güçlü bas sesleri ve parçayı farklı boyuta taşıyan vokal eklentileri, sanatçının yeni çalışması “Close Your Eyes”ta da kendini belirgin biçimde belli ediyor.

RMA’in yeni teklisini aşağıda dinleyebilirsiniz.

RMA resmi Twitter hesabı: twitter.com/rmamusiccom

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...