Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Majalis Festival 2021'de sahne alacak tüm isimler açıklandı

Marcel Dettmann, Len Faki, Kobosil, Sam Paganini, Ferhat Albayrak, Zafer Atabey, Alan Cutt, Ugur Project ve daha fazlası 21-25 Ekim 2021 tarihleri arasında KAIRABA Bodrum Imperial Hotel’de müzik tutkunlarının karşısında olacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 1 Ekim 2021
Majalis Festival 2021'de sahne alacak tüm isimler açıklandı

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Geçtiğimiz günlerde Marcel Dettmann, Len Faki, Kobosil ve Sam Paganini'yi duyuran Majalis Festival'in tüm sanatçıları açıklandı.

21-25 Ekim 2021 tarihleri arasında KAIRABA Bodrum Imperial Hotel’de düzenlenecek festivalde ayrıca Ferhat Albayrak, Zafer Atabey, Alan Cutt, Ugur Project, Mehmet Özbek, Triart, Minstrel, Hard Reset, Discolog, UGR, Yiğitoğlu, Fred Lenix ve Serenay'ın da aralarında olduğu toplam 45 DJ sahne alacak.

Bir yıllık aranın ardından festival coşkusunu yaşamak ve yaşatmak için heyecanlı bir geri sayım başlatan Majalis, 2018 ve 2019 yılında ODTÜ Vişnelik’te Kadebostany, Stavroz, Mahmut Orhan ve Wolfson’un aralarında olduğu birçok yerli ve yabancı sanatçıyı sahnesinde ağırlamıştı.

Katılımcılar, Majalis'in KAIRABA Bodrum Imperial Hotel’deki yeni buluşmasında 3 gece ve 4 gece olmak üzere iki farklı konaklama opsiyonuna sahip olabilecek.

Majalis Festival 2021'in tüm sanatçı listesini aşağıda görebilir, festivaldeki yerinizi şimdiden ayırtmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

MAJALIS FESTIVAL | 21-25 EKİM 2021, BODRUM

Heyecanlı bekleyiş sürerken, Majalis’in 2019’daki son buluşmasının after videosunu aşağıda izleyebilirsiniz!

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...