Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Murat Uncuoğlu ve Alican Klein Garten’da b2b şova hazırlanıyor

14 Temmuz Çarşamba günü düzenlenecek etkinlikte ayrıca Menachem 26 ve Bussi de sahne alacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 11 Temmuz 2021
Murat Uncuoğlu ve Alican Klein Garten’da b2b şova hazırlanıyor

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Murat Uncuoğlu ve Alican, 14 Temmuz Çarşamba günü Klein Garten sahnesinde b2b performans sergileyecek.

Profesyonel kariyerine 1987 yılında başlayan, Londra'da ses mühendisliği ve prodüksiyon eğitimini tamamlayıp 1994'te yurda dönmesini takiben sadece Türkiye'de değil yapımları ve setleriyle dünya çapında ün kazanan Uncuoğlu, son olarak “Invisible Eyes” kısaçalarını dinleyicileriyle buluşturmuştu.

Murat Uncuoğlu’na kabin başında eşlik edecek Alican ise Türkiye ve Avrupa'daki çeşitli etkinliklerde aldığı sahnelerin yanı sıra International DeeJay Gigolo Records, Kompakt, Stil vor Talent, Multinotes, Engrave ve Get Physical gibi plak şirketlerinden çıkardığı yapımlarla elektronik müzik sahnesinde adından söz ettiren isimlerinden biri. Ayı zamanda Uncuoğlu ile birlikte Isolate plak şirketinin kurucularından biri olan sanatçı, 23 Temmuz’da 6 parçadan oluşan “Reflections” kısaçalarını çıkarmaya hazırlanıyor.

Klein Entertainment ve Over Daze sunumuyla gerçekleşecek etkinlik, bu özel b2b şovun yanı sıra Mayıs ayında “Nimrod” teklisini dinleyicileriyle buluşturan Menachem 26’nın ve Bussi’nin performanslarına da ev sahipliği yapacak.

14 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşecek etkinlikle ilgili daha fazla bilgiye ve biletlere bu bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

MURAT UNCUOĞLU B2B ALİCAN | KLEIN GARTEN, 14 TEMMUZ 2021, ÇARŞAMBA

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...