Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Pierce Fulton 28 yaşında hayatını kaybetti

Sanatçının kardeşi Griff Fulton haberi sosyal medya paylaşımıyla duyurdu

  • MIXMAG TURKEY
  • 3 Mayıs 2021
Pierce Fulton 28 yaşında hayatını kaybetti

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Genç elektronik müzik prodüktörü ve DJ Pierce Fulton 28 yaşında hayatını kaybetti.

Sanatçının erkek kardeşi Griff Fulton’un kaleme aldığı yazılı bir açıklamayla sosyal medya üzerinden yapılan duyuruya göre genç sanatçı, 29 Nisan Perşembe günü yaşama veda etti. Paylaşımda Fulton’un uzun süredir ağır mental sorunlarla mücadele ettiği bilgisine yer verildi.

Hatırasının ebeveynleri, kardeşleri ve eşi tarafından yaşatılacağı vurgulanan açıklamada, sanatçıyla ilgili taziye, anı ve düşüncelerini paylaşmak isteyen sevenlerinin [email protected] adresine e-posta gönderebilecekleri belirtildi. Griff Fulton ayrıca ailesinin, genç yaşta yaşama veda eden Pierce Fulton’un hatırasını yaşatmak amacıyla bir organizasyon kurmaya karar verdiğini kaydetti. Benzer bir adım, Avicii hayatını kaybettikten sonra ailesinin Tim Bergling Vakfı’nı kurmasıyla yaşanmıştı.

Pierce Fulton, geride bıraktığımız on yıl içinde elektronik dans müziğinin küresel çapta gösterdiği yükseliş trendinde ön saflarda yer alan isimlerden biri olmuştu. Sanatçı, özellikle 2014 yılına ait hit parçaları “Kuaga (Lost Time)” ve “Runaway” parçaları ile, ayrıca “Waiting For Tomorrow” ve “Borrowed Lives” gibi ortak çalışmalara sunduğu katkılarla hafızalarda yer etmişti.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...