Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Radyo Boğaziçi'nin 14. Battle of the DJs yarışmasına başvurular devam ediyor

Amatör DJ’lere elektronik müzik yolculuklarında önemli kapılar açmayı hedefleyen yarışmaya başvuruların son günü 25 Haziran

  • MIXMAG TURKEY
  • 18 Haziran 2021
Radyo Boğaziçi'nin 14. Battle of the DJs yarışmasına başvurular devam ediyor

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Radyo Boğaziçi, bu yıl 14’üncüsü organize edilecek Battle of the DJs yarışması için çalışmalara başladı. Jürisi, ödülleri, final gecesi ve geri kalan her şeyiyle bir üniversite kulübü etkinliğinden çok daha fazlası olan Battle of the DJs, bu yıl da amatör DJ’lere elektronik müzik yolculuklarında yeni kapılar açmayı hedefliyor.

Yarışmanın jürisinde Aksak, Evrim Tüfekçioğlu, Mehmet Akar, Oceanvs Orientalis, Uğur Project ve Zafer Atabey yer alıyor. Başvurular tamamlandıktan sonra jüri tarafından belirlenecek finalistler, yakın bir süre sonra detayları açıklanacak final etkinliğinde tekrar hünerlerini sergileyecek.

Yarışmayı ilk üç sırada tamamlayanları Sonar House Elektronik Müzik Okulu’nda burslu eğitim, DJ controller, kulaklık, bir PartyMag etkinliğinde sahne alma fırsatı ve life from istanbul için set kaydetme hakkı gibi ödüller bekliyor olacak.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin, SoundCloud ya da Mixcloud hesaplarına yükleyecekleri 30 dakikalık setlerini [email protected] adresine göndermesi gerekiyor. Başvuru süreci ve ödül dağılımı ile ilgili daha fazla bilgi için yarışmanın Facebook'taki etkinlik sayfasındaki açıklamaları inceleyebilirsiniz.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...