Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Todd Edwards'ın eski katalogları ilk kez dijital platformlarda

Todd Edwards’ın sadece plakta bulunan, dijital mecrada yer almayan 140'ı aşkın eski parçası Defected Records tarafından yeniden mastering işleminden geçirildi

  • SU ODABAŞ
  • 13 Mayıs 2021
Todd Edwards'ın eski katalogları ilk kez dijital platformlarda

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Todd Edwards’ın eski katalogları 7 Mayıs’tan itibaren dijital platformlarda yerini aldı.

Amerikalı prodüktörün 140’ı aşkın erken dönem çalışması, Defected Records tarafından tekrardan piyasaya çıkarıldığı için tamamen yeniden mastering işleminden geçirildi.

Edwards haberi sosyal medya aracılığıyla duyurdu:

“Kariyerimi şekillendirmeme yardımcı olan müzik kataloğunu geri almamdan bu yana neredeyse on yıl geçti.”

“Artık yeniden yayınlanmak için hazır, eski hayranlarım ve yeni dinleyici kitlemle müziğimi paylaşmak için mükemmel bir şirket olan Defected Records’da yer alacağı için çok sevinçliyim.”

Kataloglar, Edwards’ın en çok bilinen kayıtlarından biri olmasına rağmen daha önce hiçbir dinleme platformunda yer almamış olan “Saved My Life” adlı çalışmasını da içeriyor.

Öne çıkan diğer kayıtlar arasında “Dancing For Heaven”, “Can’t You Believe” ve “Never Ever Far” parçaları da yer alıyor.

Edwards’ın plak formatta yer alan klasiklerinin yeniden sürümlerinin yanı sıra daha önce yayımlanmamış eserleri de piyasaya çıkarıldı.

Başlangıçta house müzikten etkilenen Edwards, garage müzik sahnesindeki öncü çalışmalarıyla birlikte Birleşik Krallık’ta önemli sayıda takipçi kazandı. Daha sonrasında Edwards, Daft Punk’la birlikte “Discovery” ve “Random Access Memories” albümlerinde çalıştı. Ayrıca Edwards 30 Nisan’da Electric Enemy’nin de yer aldığı “My Angel” isimli yepyeni bir tekli yayınladı.

Sanatçının dijital platformlara aktarılan diskografisindeki parçaları aşağıda dinleyebilirsiniz.

Todd Edwards'ın The Lab Londra'daki Backto95 setini izleyin!

‘Dünyanın Ritmi: Londra’ çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Haberin yazarı Su Odabaş'ı takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...