Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

10 fotoğrafta Ankara’nın yeni kulübü Backyard Secrets açılış haftası

1.000 katılımcı kapasiteli kulüp, 10 Mart’ta Rafael Cerato ile Room4space, 11 Mart’ta ise Glowal ile Demirabi’nin sahnede olduğu etkinliklerle açılışını yaptı

  • MIXMAG TURKEY
  • 15 Mart 2023

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Başkent Ankara’da 1.000 kişi kapasiteli yepyeni bir kulüp açıldı.

10 Mart Cuma ve 11 Mart Cumartesi günleri çifte etkinlik serisi ile açılışını yapan Backyard Secrets adlı kulüp, Ankara’nın kalbinde, Tunalı Hilmi Caddesi kesişimi Büklüm Sokak’ta.

Sektörde uzun yıllardır tecrübeli bir ekiple yola koyulan Backyard Secrets’in etkinlik programlama süreçlerini Therapy with oluşumu yürütüyor. Funktion-One ses sistemiyle üst düzey dinleme deneyimi sunan kulüpteki göz alıcı LED ışıklarının tasarımı ise Can Akyürek ve İpek Er imzasını taşıyor. 10 Mart Cuma günü Rafael Cerato ve Room4space’in sahne aldığı gece ile ilk etkinliğini gerçekleştiren kulüp, açılış haftasının ikinci etkinliğinde 11 Mart Cumartesi günü Glowal ile Demirabi’yi konuk etti.

Backyard Secrets’in etkinlik programıyla ilgili en son gelişmeleri görmek için Instagram hesabını buradan takibe alabilir, açılış haftasından renkli kareleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...