Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Clubify kulüp, festival ve DJ'leri inovatif altyapısıyla müzikseverlerin ayağına getiriyor

Canlı yayın platformu Clubify 30 Mayıs'ta EGG London'da faaliyete geçiyor

  • MIXMAG TURKEY
  • 28 Mayıs 2020

Sosyal uzaklaşma döneminde önemli bir süreyi geride bıraktığımız günlerden geçerken faaliyete geçen canlı yayın platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. Clubify isimli yenilikçi platform, inovatif altyapısı ile kulüp, festival ve DJ'leri müzikseverlerin ayağına getirmeye hazırlanıyor.

Türkiye saatiyle 30 Mayıs Cumartesi gecesi (Cuma gününü Cumartesi'ye bağlayan gece) saat 00:00'da EGG London'da yayın hayatına başlayacak platform daha sonra haftalık bazda çeşitli diğer kulüp, etkinlik ve sanatçılarla canlı yayınlar gerçekleştirmeye devam edecek.

Çok kanallı bir platform olan Clubify, üyelik ve video bazlı ödeme sistemiyle işliyor olacak ve toplanan ödemeler adil şekilde müzik endüstrisine geri kazandırılacak.

Platform, paylaştığı basın bülteninde şu ifadelere yer verdi: "COVID-19 nedeniyle hepimizin bildiği gibi çok kısa bir zaman dilimi içinde tüm dünya beklenmedik bir durumla karşı karşıya kaldı. Herkes için zor zamanlar olsa da geleceği daha da belirsiz hale gelen yaratıcı sektör çalışanları için ayrı bir hassasiyet içinde olmamız gereken zamanlardayız. Clubify işte bu şartlar altında kulüp deneyimini müzikseverlerle buluşturmak, bunu yaparken de elektronik müzik sektörüne destek sağlayacak bir kanal açmak amacıyla hayata geçen bir proje."

Clubify Türkiye saatiyle 30 Mayıs Cumartesi gecesi 00:00'da EGG London'dan gerçekleşecek ilk yayınıyla lansmanını yapacak. Clubify dünyasında yerinizi almak için bu sayfayı ziyaret edin.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...