Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

COMA, 90’lardan ilham alan yeni teklisi ‘Obviousm’ ile karşımızda

Alman ikili, 5-6 Kasım’da Zorlu PSM’de düzenlenecek MIX Festival’ın sahne programında yer alıyor

  • MIX FESTIVAL İŞ BİRLİĞİYLE | FOTOĞRAF: FREDERIKE WETZELS
  • 27 Ekim 2021
COMA, 90’lardan ilham alan yeni teklisi ‘Obviousm’ ile karşımızda

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Pop müziğin ayırt edici yönleriyle dans müziğinin komünal özelliklerini müziklerinde bir araya getirmeyi amaç edinen Alman ikili COMA, “Obviousm” adını verdiği yeni teklisini dinleyicilerinin beğenisine sundu.

5-6 Kasım’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde beşinci kez düzenlenecek MIX Festival’ın birinci gün programında sahneye çıkacak sanatçılardan biri olan COMA, elektronik müzik spektrumunun duygusal bölgelerinde gezinmeyi tercih eden tarzlarıyla tanınıyor.

2013 yapımı “In Technicolor”, 2015’te çıkan “This Side of Paradise” ve 2019’da yayımladığı son albümü “Voyage Voyage” ile melodik ve melankolik öğelerin belirgin olduğu müzik yolculuklarını her defasında bir adım ileri taşıyan ikili, 90’lardan ilham alarak hazırladığı “Obviousm” teklisini belli kalıplara sığmayan müziklere olan sevgisinin bir yansıması olarak görüyor. “İnsan davranışlarındaki sersem yönlerin içinde gizli anlamlılıkların izini süren” çalışma, Georg Conrad ve Marius Bubat’tan oluşan COMA’nın bu yıl dikkat çeken bir diğer teklisi “Start/Stop/Rewind”ı takip ediyor.

Berlin merkezli plak şirketi City Slang’den çıkan tekliyi aşağıda dinleyebilir, COMA'yı MIX Festival'da dinlemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

MIX FESTIVAL V | 5-6 KASIM 2021, ZORLU PSM

MIX Festival 2021’e özel hazırladığımız çalma listemizi Spotify’da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...