Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

KAS:ST ve Gordo “Leaving Earth” için bir arada

Sanatçıların sarsıcı yeni parçası “Leaving Earth”, Cercle Records'dan çıktı

  • MELİS ÖZEK
  • 24 Haziran 2022
KAS:ST ve Gordo “Leaving Earth” için bir arada

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

KAS:ST tarafından 2022 Cercle Festival'da tanıtılan yeni parçaları "Leaving Earth", 23 Haziran'da Cercle Records etiketiyle yayımlandı.

Melodik techno temelli "Leaving Earth"; hipnotik, bir o kadar da sürreal bir parça.

Başarılı yapımcı Carnage'ın 'alter-ego'su Gordo ile ortak yapımları; ince işlenmiş ritimleri, Ki'nin muhteşem vokalleri ile buluşturuyor. Karanlık ve melankolik ruh halleri arasındaki o ince sınıra sürüklüyor tekno severleri. Kozmos temalarına aşina olan KAS:ST ilhamını; lansmanın gerçekleştiği 2022 Cercle Festival, Ariana Rocket sahnesinden alıyor.

Mükemmel denebilecek bir parça "Leaving Earth". Dinamik ritimlerin trans synth'lerle olan uyumu, ince bir zindelik hissi uyandırıyor; Epik bir ruh haline sahip olan parçada, fütüristik vokaller de sarsıcı bir etki bırakıyor müzik severlerde.

KAS:ST, techno kültürünü melankoli ile bir arada tutan bir yolculuk. Dünya çapında elektronik müzik sahnesince tanınan DJ ve prodüktör ikili; sınırların ötesine geçmekten asla vazgeçmiyor, her daim eşsiz ve avangart kalmaktan da ödün vermiyorlar. Kendi müzik videolarının kreatif ve yapım süreçlerini üstelenen ikili; 15 milyon üzerinde izlenme, Spotify üzerinde 30 milyon dinlenme ve 80 bin Instagram takipçiye sahip. Moby, Monolink ve NTO gibi efsanelere remiks düzenlemekle kalmayıp; tekno çatısı altında zıt kutuplara ait 999999999 ve Tale Of Us gibi başarılı sanatçılarla da buluştular. KAS:ST, techno kültürüne kendi synth dolu duygusal yaklaşımını taşımaya aralıksız devam ediyor.

Bu özel proje için bir araya gelen sanatçılar için süreç, ritim ve vokal paylaşımları ile başlıyor. Müzikal prizmanın çeşitli yönlerini bir arada tutma arzuları da meşhur Gordo ile çalışmalarına neden. Drake'in kısa bir süre önce yayınlanıp, Apple Music'te dinlenme rekorları kıran dans albümünün de ortak yapımcılarından Gordo; hip-hop ve elektronik müzik temellerine hakim nadir sanatçılardan. Plak şirketleri ise, eşsiz konumları ile dünya çapında etkinlik üreten Cercle Records.

KAS:ST ve Gordo'nun ortak yapımı "Leaving Earth"ü aşağıda dinleyebilir; 2022 Cercle Festival sahnelerine tanık olabilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...