Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Len Faki remiks çalışmasıyla ‘Re:Generate’ projesine katkı sundu

Sanatçı 21-25 Ekim arasında üçüncü buluşmasını gerçekleştirecek olan Majalis Festival'de sahne alacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 9 Ekim 2021
Len Faki remiks çalışmasıyla ‘Re:Generate’ projesine katkı sundu

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Amerikalı elektronik müzik yapımcısı Kevin Saunderson’un E-Dancer mahlası altında çıkardığı klasikleşmiş parçalar için remiks albümü hazırlandı. Albüme remiksleriyle katkı sunan sanatçılardan biri de Majalis Festival 2021’in sahne programında yer alan Len Faki.

Toplam 17 remiks çalışmasının bulunduğu “Re:Generate” adlı albüm projesinin ilk adımı Wehbba’nın “Velocity Funk” parçasına geçen yıl yaptığı düzenleme ile atıldı. Adam Beyer’in kurucusu olduğu plak şirketi Drumcode’un 250’nci kataloğu olarak 1 Ekim’de piyasaya çıkan albümde ayrıca Amelie Lens, Special Request, Tygapaw ve Bart Skils dahil çeşitli sanatçıların farklı E-Dancer yapımlarına yaptığı remiksler yer alıyor.

Adam Beyer’in müzikal kariyerinin olgunlaşmasında Detroit techno’nun ve Kevin Saunderson’un ilham verici müziğinin ne derece etkili olduğu biliniyor. 2019 yılından bu yana ortak projeler üretmek konusunda sıkı dirsek temasında olan Beyer ve Saunderson, “Re:Generate” projesi ile çok özel bir kimya yakalamış gibi görünüyor. Adam Beyer de E-Dancer’a remiks yapan sanatçılardan biri; Beyer, tecrübeli sanatçının “World of Deep” parçasını remiksledi.

Projeye katkı sunan sanatçılardan biri olan ve remiks albümünün açılış parçasına imza atan Len Faki, 21-25 Ekim'de KAIRABA Bodrum Imperial Hotel'de üçüncü buluşmasına imza atacak olan Majalis Festival’in sahne programında yer alıyor. Len Faki'yi Majalis Festival sahnesinde dinlemek için bu sayfayı ziyaret edebilir, 17 remiks içeren “Re:Generate” albümüne buradan ulaşabilirsiniz.

LEN FAKI'NİN DE YER ALDIĞI MAJALIS FESTIVAL 2021'LE İLGİLİ TÜM DETAYLAR VE BİLETLER İÇİN TIKLAYIN!

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...