Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Resident Advisor’da Türk lirası üzerinden bilet satış dönemi

Resident Advisor, Türkiye’de düzenlenen etkinlik biletlerinin Türk lirası üzerinden satışının yapılabileceğini duyurdu

  • MIXMAG TURKEY
  • 2 Ağustos 2022
Resident Advisor’da Türk lirası üzerinden bilet satış dönemi

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Gece hayatının küresel çapta önde gelen keşif platformlarından Resident Advisor, Türkiye’de düzenlenen ve kendi platformu üzerinden tanıtım sayfası açılan etkinliklerin bilet satışlarının bundan böyle Türk lirası üzerinden yapılabileceğini duyurdu.

Söz konusu etkinlikler için müzikseverler, ilgi duydukları etkinliklerin biletlerini Türk lirası ile doğrudan Resident Advisor’ın internet sitesi üzerinden ve iOS ile Android platformlarındaki RA Guide uygulaması aracılığıyla satın alabilecek.

Resident Advisor tarafından paylaşılan bilgi notunda, bilet satış yönteminde Resident Advisor’ı tercih eden organizatörlerin etkinlik listelerinde üst sıralarda görünürlük elde etme, site üzerinden hedeflemeli reklam kampanyalarına dahil olarak daha fazla kişiye erişme, e-posta ve anlık uygulama bildirimi seçeneklerinden faydalanma ve %4 daha fazla gelir elde etme imkanı tanıyan RA Resale gibi fırsatlardan yararlanma şansına sahip olacağının altı çizildi.

Bilet gelirlerinin yerel banka hesaplarına Türk lirası cinsinden yatırılma süresi ise 3-4 iş günü olarak belirtildi.

Etkinliğinizin bilet satışlarını Resident Advisor’da gerçekleştirmek için buradan üye olabilir, daha fazla bilgi için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...