Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Sam Paganini dördüncü stüdyo albümünü çıkarmaya hazırlanıyor

Sanatçı yeni albümü çıkmadan bir hafta önce, 21-25 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Majalis Festival’in konuklarından biri olacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 2 Ekim 2021
Sam Paganini dördüncü stüdyo albümünü çıkarmaya hazırlanıyor

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

İtalyan DJ/prodüktör Sam Paganini, 29 Ekim’de kariyerindeki dördüncü stüdyo albümünü dinleyicileriyle buluşturacak.

Temmuz ayının son günlerinde “Light + Shadow” isimli yeni albümünden ilk iki parça olan “Bianca” ve “One” teklilerini paylaşan sanatçı, kısa bir süre önce albümden iki yapımı daha müzikseverlerin beğenisine sundu. “Starlight” ve “Overdrive” isimli iki parça, ilk paylaşılanlar gibi Paganini’nin inovatif tarzının etkili örneklerinden.

Yeni albümünün turnesi kapsamında İsviçre, Polonya, İspanya, Fransa, Macaristan ve Birleşik Krallık’ın yanı sıra Türkiye’yi de ziyaret edecek olan başarılı isim, 21-25 Ekim tarihlerinde üçüncü buluşmasını hayata geçirecek olan Majalis Festival sahnesinde olacak.

Sanatçının 12 parçadan oluşan yeni albümü “Light + Shadow”, iki farklı dinleme deneyimine hitap eden iki farklı parça grubu ile satışa çıkacak. Gün içinde dinlemeye daha uygun olan nispeten daha dingin parçalar bir plakta, daha ileri saatlere uygun ve dans pistleriyle birebir hareketli yapımlar ise diğer plakta kendi içinde bir bütünlüğü temsil ederek Paganini'nin iki farklı müzikal yönünü yansıtacak.

Sam Paganini’nin yeni albümünden paylaşılan ilk dört parçayı aşağıda dinleyebilir, Majalis Festival 2021 ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

MAJALIS FESTIVAL | 21-25 EKİM 2021, BODRUM

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...