Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Swedish House Mafia ve Agents Of Time, The Weeknd’in yeni albümünde

‘Dawn FM’ albümü geçtiğimiz hafta müzikseverler ile buluşmuştu

  • MIXMAG TURKEY
  • 13 Ocak 2022
Swedish House Mafia ve Agents Of Time, The Weeknd’in yeni albümünde

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

The Weeknd’in Swedish House Mafia prodüksiyonunu da içeren yeni albümü “Dawn FM”de yer alan remiksinden sonra, ünlü şarkıcı-söz yazarı bir hit daha yayımladı. Adı “Alternate World” olan ve “Dawn FM”in deluxe sürümü olarak çıkan albüm, tüm orijinal şarkıların yanı sıra, Swedish House Mafia’nın “Sacrifice” remiksinin yanı sıra, yine İsveçli üçlüyle olan “Moth To A Flame” ve İtalyan ikili Agents Of Time’ın “Take My Breath” remiksini içeriyor.

2014'teki “Lost Dreams” ile çıkışlarından en son EP’leri “Prince of the Starts” ile beraber uluslararası tanınırlığa ulaşan Agents Of Time, Afterlife’tan çıkardıkları “Dream Vision” ile sadece Spotify’da 1.7 milyonun üstünde dinlenme yakalamıştı. Geçtiğimiz haftalarda Tulum’da performans sergileyen ikilinin yanı sıra Tale Of Us da bu remikse Tulum’da gün doğumunda çaldıkları setlerinde yer vermişti.

Remiks, Agents Of Time’ın imza seslerini orijinal vokal ile birleştiriyor. Melodik, trans ve tekno titreşimleri, farklı bir The Weeknd deneyimini müzikseverlere sunuyor.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...