Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

KRCL, The Hunt Within’in ‘Going Home’ teklisini remiksledi

Çalışma, Ethereal Future Music etiketiyle tüm dijital platformlarda

  • MIXMAG TURKEY | FOTOĞRAF: SİNAN ARUSER
  • 11 Haziran 2022
KRCL, The Hunt Within’in ‘Going Home’ teklisini remiksledi

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Frankfurt’un son dönemde dikkat çeken çalışmalarıyla öne çıkan DJ/prodüktörlerinden KRCL, İstanbul merkezli elektronik müzik projesi The Hunt Within’in ‘Going Home’ parçasına remiks yaptı.

The Hunt Within’in çıkış teklisi olarak 2021 yılında yayımladığı proje, KRCL’in farklı tarzları kendi dünyasına adapte edebilme becerisiyle dans pistlerine hareket katacak bir kimliğe büründü. Çalışma; dinamik ses evreni, akılda kalıcı vokalleri ve dinleme deneyimini domine eden synth sesleriyle modern hayatın soluksuz ilerleyişini betimlemekle kalmıyor, gündelik yoğun tecrübelerimizden sonra kendimizi yenilememiz için eve dönmemiz gerektiğini bizlere hatırlatarak çok yönlü bir anlatı inşa ediyor.

Geçtiğimiz yıl ‘Looking’, ‘Erase & Forget’, ‘You Said So’ ve ‘Arete’s Rebirth’ün de aralarında olduğu çalışmalarıyla son derece üretken bir yılı geride bırakan ve yeni yıla ‘This Is Chemistry’ ve ‘Tor Ether Neue’ isimli art arda gelen iki projesiyle etkili bir başlangıç yapan KRCL, kendine has tarzıyla kulaklarımıza misafir olmaya devam ediyor.

Ethereal Future Music etiketiyle yayımlanan çalışmayı aşağıda dinleyebilirsiniz.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...