Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Time Warp'tan “Two Days | Two Stages”

Time Warp başarılı konsepti “Two Days | Two Stages” ile ekim ayında dönüş yapıyor

  • MELİS ÖZEK
  • 16 Haziran 2022
Time Warp'tan “Two Days | Two Stages”

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Time Warp; Amelie Lens, Denis Sulta, Loco Dice, Peggy Gou, Maceo Plex, Sven Väth, Pan-Pot, VTSS, Richie Hawtin, Adam Beyer, Dax J, Paula Temple, Hector Oaks, Kobosil, Perel, Peggy Gou ve benzeri isimlerle unutulmaz deneyimler yaşatacak.

Mayıs ayında São Paulo'da bilet tükettiren başarılı bir etkinlikle pandemi sürecini geride bırakan Time Warp; 30.000'in üzerinde ruha kaliteli müzik işledi. Time Warp'a ait üçüncü, pandemi sonrası düzenlenen ilk büyük etkinlik olmuştu. Ve Santiago de Chile'de iki gün sürecek bir Time Warp deneyimine, 150.000'nin üzerinde katılımcı tanıklık etmiş oldu. Şimdi merakla beklenilen sonbaharda; Mannheim'de düzenlenecek iki özel gün daha.

Nisan 2023'e gelince tüm yollar Time Warp'ın tarihi sokaklarına uzanacak. Bahsi geçen, 19 saatlik bir müzik deneyimi.

Time Warp için de düzenlenen en kapsamlı etkinlik olmuş olacak. Maimarkthalle ve Maimartkclub'da gerçekleşecek programda sahne; dünya çapında tanınan başarılı sanatçılara ve genç yeteneklere ait olacak.

Kalabalığı ilk gün Amelie Lens, Denis Sulta, Enrico Sangiuliano, Joseph Capriati, Loco Dice, Maceo Plex, Richie Hawtin, Reinier Zonneveld, PAN-POT, Perel ve Sama' Abdulhadi; İkinci gün ise Adam Beyer, Paula Tape, Sven Väth, Peggy Gou, Héctor Oaks, Kobosil, Solomun, Kölsch, Dax J, KAS:ST, MARRØN ve VTSS sarsıyor olacak.

Yeraltı seslerinin benzersiz modern isimleri ile dolu, bambaşka bir Time Warp deneyimi vaat ediliyor. Eşsiz iki gün.

‘Dünyanın Ritmi: Berlin’ çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...