Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

‘Meet Zeus 4’ Milimaudio sunumuyla 6 Ağustos'ta Olympos Teleferik’te

Meet Zeus’un 4’üncü buluşması 2365 metre yükseklikte 2 farklı sahnede gerçekleşecek

  • MIXMAG TURKEY
  • 30 Temmuz 2022

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Meet Zeus’un 4. buluşması, 6 Ağustos Cumartesi günü Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’nın en yüksek noktası Olympos Teleferik’te katılımcılarını ağırlayacak.

Her sene yüz binlerce turistin ziyaret ettiği Olympos Teleferik, yerli ve yabancı elektronik müzik severleri Milimaudio sunumuyla 4. kez ağırlamaya hazırlanıyor.

İlk buluşması 7 Eylül 2019’da yine aynı noktada düzenlenen ve Türkiye’de bu yükseklikte yapılan ilk elektronik müzik etkinliği unvanını alan etkinlik serisi, ayrıca geçtiğimiz yıl Türkiye’nin NFT ile giriş yapılan ilk elektronik müzik etkinliği olarak bir başka ilke daha imza atmıştı.

Türkiye’nin başarılı DJ ve prodüktörlerinin performansları 2365 metre yükseklikte, 2 farklı sahnede 14:00 - 00.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Muhteşem gün batımı manzarasına sahip Sunset Stage’de Mert Tugay, Unsalze, Sevilay Kurt, Onur Y, CNND ve Ugurmeister performans sergilerken, Zeus Stage’de ise el Capitan, VIIA, Milimaudio, Neither Nor ve Yigitoglu sahne alarak Zeus atmosferini elektronik müzik severlere tekrar dans ve müzik eşliğinde yaşatacak.

Etkinlik biletlerine buradan ulaşabilir, geri sayımın heyecanla sürdüğü ‘Meet Zeus 4’ün tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...