Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Mind-Matter bahar etkinlikleriyle New York ve Londra’yı hareketlendiriyor

8 ve 16 Nisan’da New York The Williamsburg Hotel’de başlayacak seri 13 Mayıs’ta Londra Village Underground’da devam edecek

  • MIXMAG TURKEY
  • 6 Nisan 2022

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

New York’ta son dönemde düzenlediği etkinliklerle dinamizm yaratan kolektif Mind-Matter, ilkbahar etkinlikleri serisi kapsamında üç önemli şov duyurdu.

8 Nisan Cuma ve 16 Nisan Cumartesi günleri New York’un The Williamsburg Hotel’de başlayacak olan etkinlik serisi, 13 Mayıs’ta Londra Village Underground’da devam ediyor olacak. SET Underground iş birliğiyle düzenlenecek 8 Nisan buluşmasında New Yorklu müzik tutkunları Denis Horvat’ın uzun saatlere yayılan performansının yanı sıra Aquariox’un şovunu dinleme fırsatı elde edecek. Bir sonraki haftaki etkinlikte ise müziğe yön veren, Øostil’in yine uzun saatlere yayılan şovu ile Justin Marchacos’un canlı performansı olacak. Bu buluşma da Mind-Matter ve SET Underground iş birliğiyle hayat bulacak.

Serinin 13 Mayıs Cuma günkü Londra buluşması ise; Agents Of Time, Johannes Brecht, VNTM ve Hardt Antoine’nin performanslarına sahne olacak. Village Underground’daki şov, Mind-Matter’ın LIVE konseptli ilk gecesi olacak.

Melodik house ve techno çevresindeki önde gelen sanatçılara sahnelerinde yer açarak müzik tutkunlarının kendilerini özgürce ifade etmelerini ve işin mutfağındaki sanatçılarla birlikte unutulmayacak anılar biriktirmesini vizyonları olarak belirleyen Mind-Matter oluşumu, uluslararası sanatçılarla olduğu kadar kendi lokal sahnesindeki DJ’lerle ve çeşitli topluluklarla pek çok ortak parti düzenledi. Mind-Matter kurucusu Dan Sigal, yaptığı açıklamada, “Bu süreç içinde gerek müzik kalitesi ve gerekse etkinlik prodüksiyonlarındaki seviye ile parti tutkunları arasında belirli bir güven ilişkisi sağladığımıza inanıyorum. 2021’de Amsterdam Dance Event programı içinde de bir şovumuz olmuştu. Müziğe karşı olan tutku ve sevgimi, dünyanın geri kalanıyla paylaşmaya devam etmek en büyük arzum. Dünyanın pek çok yerini görme fırsatı yakaladığım için değişik bölgelerdeki toplumlara ve parti kültürlerine aşinayım, bu da Mind-Matter’ın vizyonunu daha geniş kitlelerle buluşturma imkanını bizlere tanıyor” ifadelerini kullandı.

Bu tarihlerde New York ve Londra’da olan okurlarımız, ayrıntılı bilgi ve biletlere aşağıda ulaşabilir.

DenIs Horvat, AquarIox | The WILLIAMSBURG Hotel - NEW YORK | 8 NİSAN 2022 ØOSTIL, JUSTIN MARCHACOS | The WILLIAMSBURG Hotel - NEW YORK | 16 NİSAN 2022 AGENTS OF TIME, JOHANNES BRECHT, VNTM, HARDT ANTOINE | VILLAGE UNDERGROUND - LONDRA | 13 MAYIS 2022

‘Dünyanın Ritmi: New York’ çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...