Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Tinder ‘festival modu’ özelliğini bu yaz tekrar aktive ediyor

2022 yazı bu gelişmeyle bir kez daha gerçek bir ‘aşk yazı’ mı olacak?

  • MIXMAG TURKEY
  • 15 Nisan 2022
Tinder ‘festival modu’ özelliğini bu yaz tekrar aktive ediyor

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Popüler flört uygulaması Tinder, 2019 yılında ilk kez tanıttığı “Festival Modu” özelliğini bu yaz tekrar aktive edeceğini duyurdu.

Dünya çapında bir dizi festival organizasyonuyla özel anlaşma sağlayan uygulamanın kullanıcıları, ortak ilgi alanlarına göre karşılarına çıkan bireylerle Explore sekmesi üzerinden iletişim kurabiliyor olacak. Aynı festivale katılanlar, söz konusu sekme üzerinde birbirleriyle daha hızlı bağlantı kurup tanışma olanağına sahip olacak.

Tinder şu ana dek dünya genelinde 20 festivalle anlaşma sağladı; Sónar’ın İspanya edisyonu, Paris festivali Lollapalooza, ABD’de düzenlenen Lovers & Friends ve Londra’nın All Points East festivali, anlaşma sağlananlardan sadece bazıları.

Uygulama bu yaz ayrıca “Festivale Katılanlar” başlıklı bir diğer sekme daha açacak, böylece anlaşma sağlanan festivaller dışında da dünyanın herhangi bir noktasında herhangi bir festivale katılanlar birbirlerinin profillerini öncelikli olarak görüntüleyebilecek.

Tinder’ın ürün inovasyonundan sorumlu genel müdür yardımcısı Kyle Miller, yaptığı basın açıklamasında, “Müzik küresel bir dil ve dünya çapında Tinder kullanıcıları arasında bir numaralı ortak ilgi alanı. Bu nedenle kullanıcılarımızın büyük çoğunluğu, fiziksel katılımlı etkinliklere gitmek için şimdiden heyecan duyuyor. Son yılların en büyük festival sezonu öncesi, kullanıcılarımızın yeni insanlarla tanışmasını daha spesifik hale getirecek bu adımı atıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz” sözlerini sarf etti.

Özellikle ilgili daha fazla bilgiye bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Komutan Logar'ın hologram dans makinesi için birebir parçalardan oluşan çalma listemizi dinleyin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...