Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Tomorrowland 21 günlük dijital yayın takvimini duyurdu

Tomorrowland 2022’nin ilk hafta sonu programı 15 Temmuz'da başlıyor

  • MIXMAG TURKEY
  • 10 Temmuz 2022
Tomorrowland 21 günlük dijital yayın takvimini duyurdu

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Tomorrowland, bu yıl 16’ncısı gerçekleşecek 2022 programını dünyanın dört bir noktasındaki müzik tutkunlarının ekranlarına taşıyacak 21 günlük dijital yayın programını duyurdu.

Hem One World TV hem de One World Radio’nun 15 Temmuz - 4 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapacağı yayın, tomorrowland.com ve Tomorrowland uygulaması üzerinden takip edilebilecek.

3 kanala yayılacak yayın kurgulamasında birinci kanal; Kölsch, Tale Of Us, Paul Kalkbrenner, Charlotte de Witte ve Solomun dahil pek çok ana sahne sanatçısını ekranlara taşırken, 2’nci kanal Adriatique, Stephan Bodzin, Lilly Palmer, ANNA ve Joseph Capriati gibi Atmosphere sahnesi sanatçılarını öne çıkaracak. 3’üncü kanal ise, özel sanatçı röportajlarını Tomorrowland takipçileriyle buluşturacak.

Tomorrowland’in bu yılki teması “The Reflection Love”. 2019 buluşması sonrası pandemi kısıtlamaları sebebiyle fiziksel organizasyona iki yıl ara vermek zorunda kalan Tomorrowland, bu yıl 800’den fazla sanatçıyı sahnesinde ağırlayacak. Tomorrowland 2022’ye toplamda yaklaşık 600.000 ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Festival programının ayrıntılarını buradan görebilir, 21 gün sürecek yayın ile ilgili ayrıntılı bilgiye bu sayfa aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...