Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
Galeriler

No Sleep Festival için geri sayım sürüyor

No Sleep Festival 8-9 Kasım'da Belgrad'da düzenlenecek

  • MIXMAG TURKEY
  • 24 Ekim 2019

8-9 Kasım'da Belgrad Limanı'ndaki devasa hangarına geri dönmeye hazırlanan No Sleep Festival için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Londra'nın ünlü kulübü Fabric'in de katkılarıyla oluşan son program ile beraber Amelie Lens, BICEP, Mind Against gibi isimlere Terry Francis, Anna Wall, Anastasia Kristensen, Kobosil, Farrago, Joyhauser ve Sugar Lobby de katılacak. Festival programında ayrıca elektronik müzikteki güncel trend ve problemlerin tartışılacağı müzik konferansı bölümü de yer alacak.

Geçtiğimiz yıl 25.000'den fazla katılımcıyla gerçekleşen festival şehrin farklı noktalarındaki partilerle 48 saat boyunca devam etmiş ve Sırbistan'ın başkentine ekonomik olarak büyük katkıda bulunmuştu. Müzik tutukunları, No Sleep Festival'ın 2018'deki ilk organizasyonunda Nina Kraviz, Fatboy Slim, Cassius, Lee Burridge, DJ Tennis, Marcel Fengler, Francois X, Dax J, I Hate Models, Randomer, Aleksi Perälä, Molly, Olof Dreijer (The Knife), Agnes Aves, Black Merlin ve Philip Berg'ün de aralarında olduğu pek çok güçlü ismi dinleme fırsatı elde etmişti.

Festivalin geçen yılki organizasyonundan kareleri aşağıda görebilirsiniz. 8-9 Kasım 2019 tarihleri arasında No Sleep Festival heyecanını yaşamak için bu sayfayı ziyaret edin.

No Sleep Festival 2018'in resmi aftermovie videosunu izleyin.

#Arşiv çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...