Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Miami Müzik Haftası’ndaki havuz partisi programının tüm sanatçıları açıklandı

Danny Tenaglia, Alan Fitzpatrick, Carl Craig, QRTR, Chelina Manahutu, Totally Enormous Extinct Dinosaurs ve Skream dahil birçok isim Epic Pool Parties programına dahil edildi

  • MIXMAG TURKEY
  • 28 Şubat 2022
Miami Müzik Haftası’ndaki havuz partisi programının tüm sanatçıları açıklandı

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Düzenlendiği her yıl tüm dünyadan on binlerce insanın akın ettiği Miami Müzik Haftası’nın 10. yılının kutlanacağı 2022 buluşmasının özel bir havuz partisi programına ev sahipliği yapacağı duyurulmuştu.

DJ Mag, Beatport, Repopulate Mars, Solotoko, Hot Creations ve Disco Disco sunumu ile düzenlenecek olan Epic Pool Parties programı beş gün boyunca Miami Müzik Haftası heyecanının önemli uğrak noktalarından biri olacak.

23 Mart Çarşamba günü başlayıp 27 Mart Pazar günü sona erecek olan özel program için daha önceden açıklanan Andrea Oliva, Dennis Ferrer, Honeyluv, Layla Benitez, Marco Faraone, Eats Everything ve Mele gibi isimlere; Danny Tenaglia, Alan Fitzpatrick, Carl Craig, QRTR, Chelina Manahutu, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Richy Ahmed, Seb Zito, Skream ve wAFF gibi DJ'ler eklendi.

Sagamore Hotel South Beach’te düzenlenecek Epic Pool Parties programıyla ilgili en son gelişmeleri takip etmek için bu sayfayı ziyaret edin.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...