Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
MÜZİK

Oğulcan Akalın hipnotize edici ilk teklisiyle karşımızda

Aynı zamanda P.L.U.R. müzik direktörü olan Akalın’ın ilk teklisi tüm dijital platformlarda

  • MIXMAG TURKEY
  • 5 Nisan 2022
Oğulcan Akalın hipnotize edici ilk teklisiyle karşımızda

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Çalışmalarını Antalya’da sürdüren DJ/prodüktör Oğulcan Akalın, “Hypnotize” adını verdiği teklisini dinleyicileriyle paylaştı.

Antalya’nın önde gelen elektronik müzik oluşumlarından biri olan P.L.U.R.’un müzik direktörü olan sanatçı, DJ’lik kariyerine Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde öğrencilik yıllarında ilk adımını attı. Melodik house ve indie dance tınılarının ön planda olduğu setleriyle tanıdığımız Oğulcan Akalın, Türkiye’nin önde gelen kulüp ve festival sahnelerinde aralarında Hannes Bieger, Indira Paganotto, Ae:ther, BeeGee ve Jan Mir’in de olduğu birçok sanatçıyla aynı etkinlik sahnelerinde performans sergileme fırsatı yakaladı. Müzik direktörlüğünü üstlendiği P.L.U.R. kolektifi, 2019’daki açılışından bu yana Sunset Cocktails, The Secret Cove, Sunset Pool Series, PlurLab ve Rave The Night gibi birçok parti serisi düzenlendi.

Oğulcan Akalın’ın “Hypnotize” teklisi, Cosmic Gate’in ikonik radyo şovu Wake Your Mind’ın 413’üncü bölümünde yer bularak piyasaya çıkmadan ilk önemli desteği hanesine yazmıştı.

La Pyramide Music etiketiyle çıkan çalışmayı aşağıda dinleyebilirsiniz.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...